'Ertuğrul' baş yıldızı Engin'in DIAFA 2019'da En İyi Uluslararası Erkek Oyuncu Ödülü'nü aldığını biliyor musunuz?

'Ertuğrul' baş yıldızı Engin'in DIAFA 2019'da En İyi Uluslararası Erkek Oyuncu Ödülü'nü aldığını biliyor musunuz?


Türk tarihi drama dizisi Diriliş: Ertuğrul veya Ertugrul Ghazi başrol oyuncusu Engin Altan Duzyatan, Pakistanlı süperstar Mahira Khan'ın da bulunduğu DIAFA 2019'da En İyi Uluslararası Erkek Oyuncu Ödülü'nü aldı.

Drama dizisi Ertuğrul, Pakistan'daki insanların kalbini kazandı ve devlet televizyonu yayınlanmaya başladıktan sonra karakterleri ülke çapında oldukça popüler oldu.

İzleyiciler, kısa bir süre içinde övgü toplayan drama dizisinden en sevdikleri yıldızlarla ilgili her şeyi bilmeyi merak ediyorlar.

Şu anda Diriliş karakterini yöneten sosyal medyada dolaşıyor: Ertuğrul Engin Altan Duzyatan, Şubat 2019'da düzenlenen Uluslararası Uluslararası Arap Festivalleri Ödülleri'nde (DIAFA) Pakistanlı süperstar Mahira Khan ile sahneyi paylaştı.

Mahira Khan Dubai'deki ödül şovunun üçüncü baskısına katıldı ve Engin Altan Düzyatan da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen armatürlerin varlığında film endüstrisinde tanınma ödülü aldı.

Ödül şovu her yıl Arap dünyasının önde gelen isimlerine ve dünyanın dört bir yanından gelenlerin başarılarını özetleyen başarılarına övgüde bulunmak için düzenlenmektedir.

Raporlara göre Engin, DIAFA 2019'da En İyi Uluslararası Erkek Oyuncu Ödülü'nü aldı, ancak o zamanlar Pakistan'daki insanlar onu tanımıyordu.

Post a Comment